Tilbake til alle rapporter

Ødeladgde fortauskanter store hull i asfalt. Gjer det vanskelig for syklende og rullestoler. Dette fortauet gangvegen ligg mellom sykehjemmet og sentrum. Mye brukt av eldre folk.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av jan lygre 10:57, søndag 15 juli 2018

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Hol i vegen og ødelagde kanter i krysset ved brua . FV7 og FV 131

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter