Tilbake til alle rapporter

Uoversiktlig veikryss.

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 11:56, søn. 15 juli 2018

Sendt til Ålesund 4 minutter senere

Dårlig sikt for biler som kommer nedover fra vest. Flere farlige situasjoner ved utkjøring fra Bjørkhaugen grunnet overvokste trær på hjørnetomt. Ønsker befaring fra kommunen for vurdering om felling kan pålegges.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:36, søn. 12 august 2018

  • Har ikke fått tilbakemelding

    Publisert anonymt 23:36, søn. 12 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter