Tilbake til alle rapporter

Stor gren knekt på ett tre, henger midt over veien.

Rapportert i kategorien Trær av Kari Egeberg 10:58, onsdag 25 juli 2018

Sendt til Halden 2 minutter senere

Bør fjernegren før den gjør skade på fotgjengere eller biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er en gren lenger ned i veien mot Hov som også henger over veien. Like ved snuplassen.

    Sendt inn av Kari Egeberg 12:29, onsdag 25 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:27, onsdag 22 august 2018

  • Det virker som noen har tatt ned smågrenene på hovedgrenen, som er knekt, slik at det ikke henger så mye grønt ned mot kjørebanen. Grenen som er knekt kan fremdeles falle ned. det gjelder begge stedene jeg har rapportert.

    Sendt inn av Kari Egeberg 11:27, onsdag 22 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter