Tilbake til alle rapporter

Her mangler asfaltering etter gravearbeider.

Rapportert anonymt 20:44, man. 6 august 2018

Sendt til Sør-Varanger og Finnmark 1 minutt senere

Her mangler asfaltering etter gravearbeider.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:16, søn. 9 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:49, man. 8 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:00, man. 5 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:21, tir. 4 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:47, onsdag 2 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:30, onsdag 30 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:05, onsdag 27 februar 2019

  • Starten av busveien fra nybrottsveien er asfalt fjernet i påvente av ny asfalt , her kan alle huller i grusen etterfylles og justeres

    Publisert anonymt 09:58, tirsdag 28 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter