Tilbake til alle rapporter

Vendehammer/snuplass

Rapportert anonymt 22:09, ons. 8 august 2018

Sendt til Re og Vestfold mindre enn et minutt senere

Renovasjonsbilene greier ikke å snu på plassen ved Bjerkeveien 16. Dette skyldes dels parkerte biler fra beboere og hybelboere i Nr 16, dels søppelstativ oppsatt på kommunal grunn/snuplassen. Jeg er lovet Parkering forbudt/snuplasskilt for ca ett år siden, men intet er skjedd. Det er fare for barns liv når de store renovasjonsbilen rygger opp eller ned. Håper på respons snart!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:25, ons. 5 september 2018

  • Intet er gjort med saken!

    Publisert anonymt 22:25, ons. 5 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:43, fre. 5 oktober 2018

  • Det skjer rett og slett ikke noe. Dere trenger ikke kontakte meg, ansvaret ligger hos kommunen og eller transportør. Bare fiks gata mi! Før et barn blir rygget over!

    Publisert anonymt 12:43, fre. 5 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter