Tilbake til alle rapporter

Ikke asfaltert etter graving over Liabakken

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:37, torsdag 9 august 2018

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det ble før sommeren gravd tvers over en plen og over Liabakken i forbindelse med oppsetting av en ny lysmast. Entreprenøren grovplanerte, men forlot så området og det er ikke satt i stand igjen over plenen og ved å asfaltere over vegen. Anleggsskilter ligger henslengt på begge sider. Det kan se ut som om det er fylt på noe masser en gang, men dette prosjektet må gjøres ferdig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter