Tilbake til alle rapporter

Er det noen mulighet for at man skal lage overgangsfelt når bebyggelsen blir så stor både på oslovei siden og nordmyrstubben siden...blir lettere for de som har barn som f eks skal begynne i barnehage. Og mindre sjanse for at noen skal ta snarveien over gamle e18.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:14, tor. 9 august 2018

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Se oppsummer problem kolonne

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter