Tilbake til alle rapporter

Mye hull i veien Rv109 - Greåker/Greåkerbrua

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:50, ons. 18 mai 2011

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 4 minutter senere

Ganske dype hjulspor og hullete/fillete asfalt på greåker siden av Greåker brua. Gjelder særlig i retning Rolvsøy.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Statens Vegvesen meldte tilbake kort tid etter rapport om saken at det var planlagt arbeid. Arbeidet er i ferd med å utføres :)

    Publisert anonymt 14:26, ons. 15 juni 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter