Tilbake til alle rapporter

Generelt dårlig veistandard i hele gata.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:30, tor. 16 august 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 5 minutter senere

Hull og sprekker i hele gata. Slår hakk i felger. Generelt sliten standard.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Asfalt er svært falleferdig og er ifølge naboer ikke lagt ny asfalt siden 70tallet. Bør legges ny asfalt i hele gaten da problemet gjelder hele feltet for bil, brøyting, oppising, barn og sykkel/rulleski/rulleskøyter/sparkesykler

    Sendt inn av Lars Esten Heggvik 12:18, tor. 16 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter