Tilbake til alle rapporter

Tømmestasjon ute av drift

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Roy Hojem 14:40, tir. 21 august 2018

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Tømmestasjonen for bobil- og campingvogntoaletter er ute av drift. Det står fortsatt skilt som henviser til tømmestasjon der, og det er ikke noe info på stedet som sier noe om hvor nærmeste alternativ finnes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:52, tir. 18 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:30, tir. 16 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:54, tir. 13 november 2018

  • Ser at den er i drift igjen. Gode nyheter!

    Sendt inn av Roy Hojem 08:22, tirsdag 28 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter