Tilbake til alle rapporter

Dammer på fortauet

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 11:45, fre. 24 august 2018

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Her er fortauet veldig ujevnt og det nærmeste sluket ligger på det høyeste punktet. Det skal derfor ikke regne mye før det blir store dammer på fortauet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Pga det løse skiltet og feil høyde på kumlokket må en ut i gata om en vil passere tørrskodd ved regnvær.

    Publisert anonymt 13:33, man. 10 desember 2018

  • Her har de nå gravd opp og fikset opp. Merker derfor som løst, og oppretter ny sak dersom det ikke er bedre.

    Publisert anonymt 11:49, fre. 21 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter