Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerovergang

Publisert av Bjørn Inge Verås 23:34, tor. 19 mai 2011

Sendt til Buskerud og Kongsberg 1 minutt senere

Her foregår det mye sykling og gåing over vei som er ankomstvei til barneskole og barnehage. Mange skumle situasjoner. Burde være fotgjengerovergang for å binde sammen fortau på begge sider av veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken er ikke løst. Ta gjerne kontakt.

    Sendt inn av Bjørn Inge Verås 20:35, søn. 19 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:35, søn. 19 juni 2011

  • Ingenting skjer.

    Sendt inn av Bjørn Inge Verås 23:04, tir. 19 juli 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:04, tir. 19 juli 2011

  • Hva er poenget med å registrere på "FiksGataMi"? Ingen gjør noe eller tar kontakt. Er dette seriøst?

    Sendt inn av Bjørn Inge Verås 22:10, tor. 18 august 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:10, tor. 18 august 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter