Tilbake til alle rapporter

Hele gata er mørklagt, har vært det i flere uker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:56, fredag 31 august 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 4 minutter senere

Ingen av gatelysene virker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset fungerer ikke. Det har vært sånn i flere uker nå.

    Publisert anonymt 01:35, tirsdag 11 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter