Tilbake til alle rapporter

Manglande sebrastriper i fotgjengarovergangen Bandadalen-"yrkesskulen"

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 15:07, tir. 4 september 2018

Sendt til Stord og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det manglar sebrastriper i mykje brukt kryssingspunkt for born/unge på veg til og frå skule/fritidsaktivitetar, samt for turgåarar/mosjonistar som brukar lysløypa i Landåsen (via Hadlabrekko). Bør på plass før kveldane blir endå mørkare og haust-/vinterveret set inn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldinga di er videresendt Stord kommunalteknikk, avd. for veg. Mvh Fellestenester

    Sendt inn av kundetorget@stord.kommune.no 15:19, tir. 4 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:02, tir. 2 oktober 2018

  • Sebtrastriper merkte opp 10. oktober. Bra!

    Publisert anonymt 16:29, tor. 18 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter