Tilbake til alle rapporter

Påkjørt lyktestolpe - står nesten i veggen på Gamle Storgate 16.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:11, ons. 5 september 2018

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Bergingsbil rygget på stolpen mandag formiddag.Regnr XD 86718.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:22, ons. 3 oktober 2018

  • Ingenting har skjedd. Jeg bor i huset på bilde.

    Publisert anonymt 19:22, ons. 3 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:49, ons. 31 oktober 2018

  • Lyktestolpen er like skeiv om Praidparaden.

    Publisert anonymt 22:49, ons. 31 oktober 2018

  • Feil utbedret i dag,06.11.2018. BRA!

    Publisert anonymt 18:47, tir. 6 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter