Tilbake til alle rapporter

Tett sluk. .

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 07:59, søn. 9 september 2018

Sendt til Moss 1 minutt senere

Tett sluk. Store mengder vann i gata. Vi frykter for vannskader på kjellere

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vannannsamlingen minker

    Publisert anonymt 13:04, søn. 9 september 2018, markert som fikset

  • Tett sluk i Michael Sundts gate. Masse vann i gata.

    Publisert anonymt 18:56, lør. 10 november 2018

  • Det haster

    Publisert anonymt 08:26, søn. 11 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter