Tilbake til alle rapporter

Gatelysene fungere ikke Dr.wefringsveg16

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristian Stensåsen 21:33, søndag 9 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Gatelysene fungere ikke på kveldstid. Men så lysene lyste mitt på sommeren.

Burde i grunn vært motsatt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyset må styres av timer, det burde vært fotocelle. Det lyser mitt på sommeren blant annet.

    Sendt inn av Kristian Stensåsen 23:08, søndag 7 oktober 2018, markert som fikset

  • Nå må gatelysene i Dr Wefrings veg lyse når det er mørkt. De slukker 6 på morgenen og går på lenge etter det blir mørkt. Må da gå an å montere lyssensor?

    Sendt inn av Christer Nordeng 06:58, fredag 2 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter