Tilbake til alle rapporter

Manglende asfalt etter gammelt gravearbied

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av sande_t@hotmail.com 14:22, man. 10 september 2018

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det mangler mye asfalt i denne undergangen (samt lys) etter gamle gravearbeider, som gjør at den er veldig ujevn for små barn å sykle på, og veldig lite fin å se på. Det gjelder også stykket opp mot barnehagen med mye bruddstykker hvor det mangler asfalt, samt et stykke på tvers av veien, rett ved port til Solliskogen barnehage hvor det også mangler asfalt. Kan være farlig for den uerfarne unge syklisten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:11, fre. 12 oktober 2018

  • Ingenting utbedret

    Sendt inn av sande_t@hotmail.com 11:11, torsdag 10 januar 2019

  • Lys i undergang, men asfalt og veistandarden ellers er en skam. Bærer stort preg av lite vedlikehold. Er ellers mye grus fra barnehagen som renner ut gjennom gjerdet, og treet fra barnehagen som stikker ut i veien bør beskjæres, samtidig som asfalten ved treet også blir utbedret da røttene til treet har gjort denne veldig ujven, og bulkete. Dette er skoleveien til flere små syklister.

    Sendt inn av sande_t@hotmail.com 10:30, mandag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter