Tilbake til alle rapporter

Flere hull og manglende asfalt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av sande_t@hotmail.com 14:31, man. 10 september 2018

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Fom undergangen og nesten opp til Øreåsen barnehage er det flere bruddstykker, hull og manglende asfalt. Dette kan være vanskelig å sykle på for den uerfarne syklist. Området bærer generelt lite preg av vedlikehold og er en lite hyggelig del av skoleveien. Det mangler også lys i undergangen. Barna fortjener bedre på skoleveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:11, fre. 12 oktober 2018

  • Ingenting utbederet

    Sendt inn av sande_t@hotmail.com 11:11, torsdag 10 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter