Tilbake til alle rapporter

To store og mange små hull midt i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:11, onsdag 12 september 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Langs midten av Glads vei, utenfor nr. 58, er det en rekke med to store og mange små hull i asfalten. Jeg la først merke til dem i sommer, 2018.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veien ble lappet ca. en uke etter at jeg rapporterte problemet - utmerket service!

    Publisert anonymt 15:37, torsdag 11 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter