Tilbake til alle rapporter

Busk dekker nesten hele fortauet

Rapportert i kategorien Trær anonymt 22:07, torsdag 13 september 2018

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Hei her er det til stadighet mye mennesker. Barnehage og to store borettslag på dette hjørnet. Disse digre buskene er ikke klippet på flere år. Skaper mye trafikkfarlige situasjoner med biler, parkering, barnevogner, syklende og gående.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter