Tilbake til alle rapporter

Mangler skilt og merking i veien for gangfelt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 08:58, tir. 18 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 1 minutt senere

Mangler skilt og merking i veien for gangfelt vest for bru Gråelva.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:33, tir. 16 oktober 2018

  • Denne gata var en fylkesvei med fartsgrense 50 km/t. Det som jeg oppfatter som en overgang og som bør merkes er en assistert overgang som ikke skal merkes. Min opplevelse er at dette gir hendelser som er negative. Etter at nytt rekkverk ble montert på bru ble det enda mindre oversiktlig for de som kommer kjørende mot vest. Er blitt oppfordret til å sende inn en e-post med ønske om forbedring til firmapost-midt@vegvesen.no

    Publisert anonymt 09:33, tir. 16 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter