Tilbake til alle rapporter

Fartsdumpen som er laget på riksveien går i oppløsning grunnet setningsskader. Vi kjører nå alle i siksak over den for å unngå de største hullene.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Jon Erik 19:11, ons. 19 september 2018

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Fartsdump går i oppløsning og betong steinene har sunket ned i asfalten. Blir stadig verre

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jon Erik 19:21, søn. 21 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter