Tilbake til alle rapporter

Djup kumme midt i veien, må svinge unna for ikkje å skade bil om det kjem bil i mot

Publisert av Tove Lill R. Volle 14:49, tor. 20 september 2018

Sendt til Vågsøy og Sogn og Fjordane 1 minutt senere

Må heve dekket rundt kummen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:57, tor. 18 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:34, tor. 15 november 2018

  • Kjekt at fiks gata mi virker

    Sendt inn av Tove Lill R. Volle 21:17, tor. 13 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter