Tilbake til alle rapporter

Har ingen gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:42, fre. 21 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 2 minutter senere

Vi trenger gatelys. Barn fra 0-10år leker i gata mens ukjente biler råkjører igjennom gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:53, fre. 19 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:46, fre. 16 november 2018

  • Ser nabogater får nye gatelys, bra det, men i Asalkleiva har det aldri vært gatelys og gjennomkjøring her er alltid en fare for alle barn som leker her hver dag /kveld. Hva må til for at vi får gatelys?

    Publisert anonymt 20:46, fre. 16 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:57, fre. 14 desember 2018

  • Fortsatt ingen respons..

    Publisert anonymt 20:57, fre. 14 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:23, fredag 11 januar 2019

  • Trist...

    Publisert anonymt 21:23, fredag 11 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:56, torsdag 14 februar 2019

  • Ennå ikke løst eller kommet noen som helst tilbakemelding

    Publisert anonymt 11:56, torsdag 14 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter