Tilbake til alle rapporter

Gatelysene fungerer ikke. Vært sånn i 5 dager nå

Rapportert i kategorien Gatelys av vibeke_ brobakk@hotmail.com 09:35, man. 24 september 2018

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelysene fungerer ikke. Vært sånn i 5 dager nå

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av vibeke_ brobakk@hotmail.com 09:56, man. 22 oktober 2018, markert som fikset

  • Fortsatt ikke gatelys i store deler av Spydeberg. 5 dager siden det ble mørkt. Dette hoder ikke!

    Sendt inn av Svein Aarbostad 23:09, man. 12 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter