Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke - mørkt på hele feltet

Rapportert i kategorien Gatelys av Geir A Kvisler 22:43, ons. 26 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 1 minutt senere

Gatelys fungerer ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi skal se på saken og gjøre det vi kan for å få tilbake lyset så fort som mulig

    Sendt inn av Dag Haugen 12:14, tor. 27 september 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter