Tilbake til alle rapporter

Gatelys ødelagt av vind

Rapportert i kategorien Gatelys av Aleksander 08:27, fre. 28 september 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Armaturen har blåst av.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:05, fre. 26 oktober 2018

  • Ikkje fikset.

    Sendt inn av Aleksander 12:05, fre. 26 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:56, fre. 23 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:53, lør. 22 desember 2018

  • Ikkje prioritert av vegvesenet.

    Sendt inn av Aleksander 19:53, lør. 22 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:23, onsdag 23 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:43, onsdag 20 februar 2019

  • Ikkje prioritert. Heilt greit at ting ikkje virker for vegvesenet.

    Sendt inn av Aleksander 19:43, onsdag 20 februar 2019

  • Nye lys

    Sendt inn av Aleksander 15:07, torsdag 21 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter