Tilbake til alle rapporter

Fortau tar slutt ved innkjørsel i bakken. Fortauet som fortsetter på andre siden har fortauskant slik at det blir tungvint å komme seg opp på fortauet igjen.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:35, man. 1 oktober 2018

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Det er ikke spesielt moro å gå av sykkelen bare for å gå på fortauet midt i en bakke. Er det ikke godt nok tilrettelagt velger man heller å sykle i veien. Dette bør gjøres noe med.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:15, man. 29 oktober 2018

  • Jeg fikk aldri bekreftet at de som mottok henvendelsen forstod hvor problemet var.

    Publisert anonymt 15:15, man. 29 oktober 2018

  • Jeg er så fornøyd med at dere har ordnet fortauet! Hadde aldri trodd at bare en melding til dere kunne gjøre at det faktisk ble fikset. Nå er det helt ypperlige forhold for syklister i grannesbakken. TUSEN TAKK.

    Publisert anonymt 07:59, tir. 11 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter