Tilbake til alle rapporter

Forlatt sort Volvo uten registreringsnummer

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Henrik Brattlie 13:31, onsdag 3 oktober 2018

Sendt til Oslo 4 minutter senere

Sort Volvo stasjonsvogn er hensatt i Refstad Allé 12. Det er et stort problem for beboere i området at denne gaten brukes for å sette fra seg bilder som er stjålne, avskiltet o.l. Nå står det to Volvo som er lagret/forlatt rett ved siden av hverandre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter