Tilbake til alle rapporter

Skilting : parkering forbudt med underskilt snuplass bør settes opp her

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av ØYVIND MALKENES 13:47, onsdag 3 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Gjelder snuplass i Lille Brannberget. ( enden av gata) Da det til tider står parkert flere biler på det som skal være snuplass, bør det snarest settes opp skilt her. Av og til problemer for oss som står på privat plass, parkering beregnet for borettslaget, å komme ut

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:08, onsdag 31 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:36, onsdag 28 november 2018

  • Stadig parkering av beboere i enden av gata. Ofte dobbelparkering .

    Sendt inn av ØYVIND MALKENES 22:36, onsdag 28 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter