Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Raymond Jakobsen 07:52, tor. 4 oktober 2018

Sendt til Træna og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Gatelys mangler. Dette er en vei som skoleunger bruker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:49, tor. 1 november 2018

  • Fortsatt ikke satt opp gatelys. Vil bemerke at dette er en vei som skoleunger bruker

    Sendt inn av Raymond Jakobsen 09:48, lørdag 12 januar 2019

  • Fortsatt ikke gatelys

    Sendt inn av Raymond Jakobsen 09:01, lørdag 6 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter