Tilbake til alle rapporter

Gatelys på gang og sykkelvei virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Aleksander 22:23, tor. 4 oktober 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Har ikkje virket på fleire år. Armatur uten glass

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:42, fre. 2 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:58, fre. 30 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:19, fre. 28 desember 2018

  • Ikkje prioritert av vegvesenet

    Sendt inn av Aleksander 10:19, fre. 28 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:56, fredag 25 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:22, fredag 22 februar 2019

  • Ikkje prioritert. Heilt OK at ting ikkje virker for vegvesenet.

    Sendt inn av Aleksander 13:22, fredag 22 februar 2019

  • Nye lys

    Sendt inn av Aleksander 14:19, fredag 22 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter