Tilbake til alle rapporter

Mangler fartsdumper

Rapportert anonymt 18:34, søn. 7 oktober 2018

Sendt til Buskerud og Drammen mindre enn et minutt senere

Det har ikke blitt laget fartsdumper etter at veien fikk ny asfalt i sommer. Mange kjører veldig fort, og det er mange barn som leker i gata - uheldig kombinasjon!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:52, søn. 4 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter