Tilbake til alle rapporter

Store hull i asfalten på gang-/sykkelveien ved Ensjøveien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Odd Terje Lundbø 22:10, tirsdag 9 oktober 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er store hull i asfalten på gang- og sykkelveien i Ensjøveien mellom krysset med Strømsveien og Shell-stasjonen. Hullene har vært der i lang tid. Jeg har varslet Oslo kommune om dette, men de sier at dette stykket tilhører Statens Vegvesen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:52, onsdag 7 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:16, onsdag 5 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter