Tilbake til alle rapporter

Gatelys på skolevei virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Aleksander 08:43, ons. 10 oktober 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Armatur uten glass, lyspære eksponert for fuktighet som gir redusert levetid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset

    Sendt inn av Aleksander 11:18, fre. 12 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter