Tilbake til alle rapporter

Hull ved rist på snuplass, Austreimslia.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ann Kristin Lillehauge 19:25, fre. 19 oktober 2018

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Dette er på snuplass i enden av Austreimslia 12 A-F. Har observert i eit par år at det har vore eit søkk og eit lite hull i asfalten rundt rista. No har hullet blitt så stort at det er skummelt for dei som går og sykler. Skoen på bildet er str 41. Snuplassen er mørk om kvelden og natta. Det bur barn i gata, fleire husstander i gata har barnebarn på besøk og gata blir brukt til sykling og ball aktiviteter med meir.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:00, tir. 20 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:04, tor. 27 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter