Tilbake til alle rapporter

Ferdigstille arbeid

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Øystein 21:10, lør. 20 oktober 2018

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Deler av Prestveien og Gamle Folkvordvei dom tidligere var grusvei har blitt asfaltert. (At dette skulle gjøres var ukjent)

Nå er det dype grøfter på begge sider av veiene på lange deler av strekningen. Mener det bør fylles på med singel og grus.

Videre bør det settes opp fartsskilt med 30 km/t.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter