Tilbake til alle rapporter

Det er fremdeles mørke gatelys på Sandnes.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:54, man. 22 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 1 minutt senere

Det er forståelig at det ikke er lys på den nybygde veien (Sandnesveien) enda, men de eksisterende lysene (i Bitterstadveien) burde vært lys i. Det blir snart mørkt på morgenen og det er barn som går og sykler til skolen fra Bitterstadveien. Vi ønsker i alle fall en forklaring på at det ikke er lys..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Løst

    Publisert anonymt 11:03, man. 19 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter