Tilbake til alle rapporter

Manglende lys på skolevei

Rapportert i kategorien Gatelys av Gitte Andreassen 08:50, tir. 23 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 4 minutter senere

Det bor mange skolebarn i denne gata og vi som foreldre ønsker en tryggere vei for barna våre. Det ble lovet gatelys i denne gata da blåbyhallen ble bygget, det begynner å bli noen år siden nå og vi har fortsatt ikke gatelys. I tillegg er veien veldig ødelagt, store hull som ødelegger understellet på bilene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter