Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Roy Lilledrange 08:02, ons. 24 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 3 minutter senere

Gatelys har sluttet og virke på Lilledrange. Helt innerste ved snuplassen. Gjelder på fylkesveg 933. Også på Glendrange har et gatelys sluttet og virke. Midt på sletten det jeg har satt merket på kartet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Roy Lilledrange 08:31, ons. 21 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter