Tilbake til alle rapporter

Mangler lys på stolpe

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:39, ons. 24 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Grimstad 1 minutt senere

I bakken opp fra Rosholttjenna mangler det lys i en av stolpene. Det gjelder i lysløypa, midt i bakken, rett før der stien kommer inn fra Naudenes

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:54, ons. 21 november 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:24, ons. 19 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter