Tilbake til alle rapporter

Gatelyset fungerer ikke. Veikrysset er svært mørkt og trafikkfarlig.

Rapportert i kategorien Gatelys av Per kristian jensen 22:10, lør. 3 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 4 minutter senere

Lys har ikke fungert på seks måneder

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lys fikset.

    Sendt inn av Per kristian jensen 17:48, ons. 7 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter