Tilbake til alle rapporter

Manglende merking av overgangsfelt.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 20:16, man. 5 november 2018

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

I høstmørket er det ekstra vanskelig å bli oppmerksom på at det faktisk er en fotgjengerovergang her. Dette er skoleveien til barn fra 6-årsalderen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sender meldingen til Teknisk avdeling.

    Posted by Askøy at 08:42, tir. 6 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:53, tir. 4 desember 2018

  • Her har det fortsatt ikke blitt gjort tiltak. Det magler markering i veibane samt skilting er mangelfull. Dette er skoleveien til små barn!

    Publisert anonymt 15:31, tirsdag 7 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter