Tilbake til alle rapporter

Ikke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Grofidje@bbnett.no 12:19, tir. 6 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange mindre enn et minutt senere

Gatelys. Virker ikke i Nilsbergvegen v/innkjøring til nr 10 -20

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ikke lys. 10 dager siden det ble rapportert. Kan man forvente at det i det minste kan opplyses hvor lang tid dere antar at dette skal ta

    Sendt inn av Grofidje@bbnett.no 19:12, fre. 16 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:47, tir. 4 desember 2018

  • Veldig dårlig at det skal ta så lang tid

    Sendt inn av Grofidje@bbnett.no 17:47, tir. 4 desember 2018

  • Tok altfor lang tid. Burde ihvertfall vært lagt inn en beskjed om at det ville ta tid hvis det er slik at det samles opp til flere pærer skal skiftes ut

    Sendt inn av Grofidje@bbnett.no 08:53, onsdag 2 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter