Tilbake til alle rapporter

Kantstein/asfalt manglar. Store, og djupe hol i asfalt. I området er det innkøyring til firmaene i Gamlebanen på Svortland.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:35, tor. 8 november 2018

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Hola i asfalten og manglande kantstein har vore på staden lenge (det siste året). Huseigar og kommune er blitt kontakta, men ingenting har skjedd. Ber om at dette no vert ordna, i det minste med at det blir lappa med asfalt i hóla, då innkøyringa er blitt så dårleg at me som arbeider her no er redde for at bilane våre skal bli øydelagde.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:53, tor. 6 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:23, torsdag 3 januar 2019

  • Ting tar tydelegvis tid.

    Publisert anonymt 11:23, torsdag 3 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter