Tilbake til alle rapporter

Helt mørkt

Rapportert i kategorien Gatelys av Hege Nilsen 18:17, man. 12 november 2018

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Ikke gatelys i hele Krokveien, dessuten mørkt i de fleste naboveier, Arnoldsvei, Skoleveien, Rollsvei...

Det er jo livsfarlig å gå ute for både store og små, lett å tråkke over i dumper og hull. Ikke lett å plukke opp hundemøkk heller! Vært sånn i flere dager nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter