Tilbake til alle rapporter

Mange hull i vei. Dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:48, ons. 14 november 2018

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Veien fra Kleppeskole sin parkeringsplass og opp til skoleplassen og videre helt opp til privat vei har dårlig asfalt med mange hull og oppsprukket. Veien har blitt ekstra dårlig etter anleggsarbeid ved riving av gammelt hus. (Tidligere SFO). Hele veistykket bør reasfalteres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sender meldingen til Teknisk avdeling.

    Posted by Askøy at 12:53, ons. 14 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:18, ons. 12 desember 2018

  • Fortsatt ikke gjort noe med.

    Publisert anonymt 12:33, fre. 21 desember 2018

  • Sender meldingen til Teknisk avdeling.

    Posted by Askøy at 13:02, fre. 21 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:23, torsdag 10 januar 2019

  • Forsøkt reparert med kald oljegrus. Har løsnet igjen og forsvunnet med brøytebil. Det ble bedre en stund, men det trenger skikkelig asfaltering for å bli fullgodt og varig. Gamle asfalt er for tynt lagt og oppsprukket.

    Publisert anonymt 01:07, torsdag 7 februar 2019

  • Sender meldingen til Teknisk avdeling.

    Posted by Askøy at 09:07, torsdag 7 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter