Tilbake til alle rapporter

Manglende autovern/skille mellom E10 og fortau

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:30, ons. 14 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 4 minutter senere

Som eneste veistrekning i Svolvær, er strekninga mellom «perleporten»/innstadvika og kirkegården, uten autovern eller annet skille mellom fortau og E10. Mange barn bor nå i området, og vil være nødt til å benytte fortauet som skolevei langs europaveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter