Tilbake til alle rapporter

Åpent gatelys ved Balsamen skole

Rapportert i kategorien Gatelys av Kåre Mathisen 14:37, lør. 17 november 2018

Sendt til Hammerfest og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Spenningsatt åpen luke på gatelys, ved barneskole. Livsfarlig, må fikses snarest!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fixed after only a few days.

    Sendt inn av Kåre Mathisen 15:08, lør. 15 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter